A A A
  • Nagłółwek 1
  • 2
  • Gmina Kamionka Wielka zaprasza !

Mistrzostwo Powiatu NowosądeckiegoPiątek, 18 marca 2016

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW

 

ŁF Sport Events oraz Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu zapraszają wszystkich chętnych, na zapisy do Sufigs Ligi Orlika o Mistrzostwo Powiatu Nowosądeckiego pod patronatem Marka Pławiaka.

 

Jest to Liga piłkarska, w której chcemy wyłonić Mistrza Powiatu Nowosądeckiego, a najlepszym dać możliwość awansu do kolejnego etapu turnieju ogólnopolskiego jakim jest Orlik Polska. Wydarzenie jest niezwykle prestiżowe, a nagrody jakie są w puli to aż 20.000 zł. Dzięki współpracy ze sponsorami i wpisowemu od uczestników turnieju, możemy chwalić się tak wielką suma nagród. W naszej Lidze każda drużyna otrzymuje nagrody, nawet ta najsłabsza. Zwycięzcy Ligi mogą liczyć na nagrodę główną rzędu 3600 zł.

 

System rozgrywek jest niezwykle rozbudowany:

 

Zapisując się do naszego wydarzenia gracie w:

Sufigs Ligi Orlika – Czyli rozgrywki o charakterze ligowym. W pierwszym etapie gramy w grupach każdy z każdym. Następnie drużyny wychodzą z poszczególnych grup do play off i tam toczą walkę w dwumeczu aż do finału

Puchar Ligi „ŁF Sport Events” to kolejna atrakcja. Jak każda profesjonalna liga sportowa ma swój Puchar Ligi, tak i u nas będzie. Zagrają w nim wszystkie drużyny które wpisały się do Sufigs Ligi. Po fazie grupowej zaczniemy walkę w Pucharze. Drużyny zostaną rozlosowane w pary, by grać systemem play off aż do finału. W zależności ile będzie drużyn tyle będzie rund grania.

Superpuchar – to jeden mecz ale niezwykle prestiżowy. W tym meczu mogą zagrać tylko zwycięzcy Sufigs Ligi i Pucharu Ligi.

Puchar Fair Play – to zacne trofeum może wygrać każdy, pod warunkiem że drużyna będzie najbardziej wyrafinowaną. W tym zestawieniu wygra drużyna która będzie miała na swym koncie najmniej czerwonych i żółtych kartek czyli taka która najmniej fauluje. Zatem opłaci się grać czysto w naszych rozgrywkach, ponieważ za to czeka nagroda. Do statystyki pucharu Fair play brane też będą walkowery i przekładanie meczów. Ta drużyna która najmniej przysparza problemów organizacyjnych również może zgarnąć tą nagrodę.

Statystyki indywidualne to kolejna szansa na zdobycie super nagród.

 

Miejsce rozgrywek to Orliki w Podegrodziu i Brzeznej (Gmina Podegrodzie)

Zaczynamy 5 kwietnia 2016

Zapisy do 31.03.2016

 

Twarzą Sufigs Ligi jest Dawid Krzyżowski – Mistrz Polski Red Bull oraz ćwierćfinalista Mistrzostw Świata w Freestyle football.

 

Patronat honorowy nad imprezą sprawuje Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

 

Zapisy oraz więcej informacji na stronie internetowej www.lfsportevents.pl

 

Kontakt:

500-758-968

e-mail: biuro@lfsportevents.pl

GALERIA