A A A
  • Nagłółwek 1
  • 2
  • Gmina Kamionka Wielka zaprasza !

Gminny Turniej ŻakówCzwartek, 22 czerwca 2017

20 czerwca 2017 r. na boisku sportowym przy Zespole Szkół nr 2 w Kamionce Wielkiej odbyła się już III edycja „Gminnego Turnieju Żaków”. Uroczystego otarcia zawodów dokonał Dyrektor ZSz nr 2 w Kamionce Wielkiej Pan Mariusz Popiela życząc uczestnikom dobrej zabawy. W rozgrywkach brali udział chłopcy i dziewczynki z rocznika 2008 i młodsi. Do uczestnictwa w turnieju zgłosiło się pięć drużyn chłopców i trzy drużyny dziewczynek. Chłopcy i dziewczynki rozgrywali mecze osobno.

        Najlepszą drużyną okazała się drużyna FC NIEZŁOMNI z ZSz nr 2 w Kamionce Wielkiej. Wśród dziewczynek natomiast zespół SMERFETKI również z ZSz nr 2 w Kamionce Wielkiej.

        Celem turnieju była popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży szkolnej, propagowanie zdrowego trybu życia oraz integracja wśród młodzieży naszego regionu. Pomimo tego, że wyłonione zostały najlepsze drużyny pozostali zawodnicy bawili się równie dobrze jak zwycięzcy. Nie mogło również zabraknąć kibiców, którzy dopingowali swoje drużyny.

        Dziękujemy za pomoc w organizacji Turnieju Dyrektorowi ZSz nr 2 w Kamionce Wielkiej, przedstawicielom LKS Skalnik a także sędziemu Pana Arturowi Smoleniowi za wzorowe prowadzenie zawodów.

 

Do zobaczenia za rok!!!

GALERIA