A A A
  • Nagłółwek 1
  • 2
  • 26 maja 2019 roku - WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO | 24 maja 2019 r. o godz. 15:30 ODWOŁANO POGOTOWIE PRZECIWPOWODZIOWE NA TERENIE GMINY KAMIONKA WIELKA

Dobry Czas na Adaptację do ZmianPiątek, 30 listopada 2018

 Szanowni Państwo,      

         W związku z pojawiającą się coraz większą grupą osób zagrożonych utratą pracy, bądź już zwolnionych z przyczyn niedotyczących pracownika, a także odchodzących z rolnictwa  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (MARR S.A.) przygotowała specjalny projekt dedykowany dla tej grupy ludności.

Jest to projekt DCAZ czyli  Dobry Czas na Adaptację do Zmian finansowany  ze środków Unii Europejskiej , który daje możliwość aktywizacji zawodowej zwalnianych pracowników obejmujący swoim zasięgiem całe województwo małopolskie.

W ramach projektu MARR S.A. oferuje wsparcie doradcze i szkoleniowe, które ułatwi  utrzymanie lub podjęcie zatrudnienia poprzez skorzystanie z usług pośrednika pracy, który pomoże znaleźć nowego pracodawcę, podniesienie kwalifikacji kompetencji  zawodowych dzięki stażom i specjalistycznym kursom jak również dajemy szansę na założenie własnej działalności gospodarczej lub pracę w przedsiębiorstwie społecznym.

ZAŁĄCZNIKI