A A A
  • Nagłółwek 1
  • 2
  • Gmina Kamionka Wielka zaprasza !

Projekt Kierunek Kariera - w marcu nasi doradcy będą dyżurowac w 32 małopolskich miejscowościachPoniedziałek, 05 marca 2018

Jak już niejednokrotnie informowaliśmy, uczestnicząc w małopolskim projekcie „Kierunek Kariera” adresowanym do pracujących Małopolan, który realizuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie można otrzymać nawet do 87% dofinansowania do szkoleń komputerowych, językowych oraz prawa jazdy (kat. A, B, C, C+E). Pierwszym krokiem do otrzymania dofinansowania w formie bonów szkoleniowych jest usługa Bilansu Kariery. Dotąd z usługi Bilansu Kariery skorzystało prawie 6000 Małopolan. 

Na Bilans Kariery można umówić się w jednym z Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, mieszczących się w siedzibach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie. Z doradztwa można skorzystać również lokalnie, nasi doradcy dyżurują także w punktach mobilnych – w marcu zaplanowaliśmy nasze dyżury w 32 miejscowościach Małopolski.

Bardzo proszę o rozpropagowanie załączonej informacji wśród mieszkańców oraz w miarę możliwości zamieszczenie na Państwa stronie internetowej.