A A A
  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5
  • 1.09.2020 - 30.11.2020 TRWA POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

Zaostrzenie zasad bezpieczeństwa w Urzędzie Gminy Kamionka Wielka w związku z koronowirusemŚroda, 14 października 2020

W związku z pojawieniem się potwierdzonych przypadków choroby Covid – 19 wśród pracowników Urzędu Gminy w Kamionce Wielkiej, w trosce o zdrowie
i bezpieczeństwo mieszkańców,
informujemy, że od 15 października 2020 r. do odwołania, kontakt z pracownikami Urzędu Gminy będzie możliwy tylko telefonicznie lub mailowo.

1.  W sytuacjach pilnych, szczególnie w sprawach aktów stanu cywilnego oraz ewidencji ludności i dowodów osobistych, w których konieczny jest osobisty kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy, obsługa będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym.

2. Wyłącza się również całkowicie obsługę kasową w Urzędzie Gminy Kamionka Wielka. W związku z powyższym przypominamy, że wpłaty z tytułu podatków
i opłat można dokonywać na indywidualne rachunki bankowe
 podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości lub na poniższy numer konta bankowego:

Bank Spółdzielczy w Nowym Sączu:

64  8811 0006 0000 0049 4000 0002 - Dochody Urzędu Gminy (rachunek do wpłat).

3.  W przedsionku budynku Urzędu usytuowana jest skrzynka podawcza, do której należy wrzucać korespondencję. Zapewniamy, iż wszelkie dokumenty dostarczone przez Państwa  zostaną przekazane na poszczególne stanowiska merytoryczne i rozpatrywane będą według kolejności wpływu.

4.   Przedsiębiorcy posiadający „profil zaufany”, podpis elektroniczny  lub bankowość elektroniczną, sprawy związane z rejestracją działalności, zmianami, zawieszeniem, wznowieniem i wykreśleniem działalności mogą załatwiać bezpośrednio na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl.

5. Informację o założeniu profilu zaufanego można uzyskać na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany.

6.     Wszelkie druki i wnioski dostępne są pod linkiem: https://bip.malopolska.pl/ugkamionkawielka,m,317901