A A A
  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5
  • 1.09.2020 - 30.11.2020 TRWA POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

StartUP MałopolskaPoniedziałek, 19 października 2020

#StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata. Ma on na celu podnoszenie kompetencji przedsiębiorców w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy, takich jak m.in. marketing, sprzedaż czy prezentacja oferty.

Program rozpoczynają warsztaty przedakceleracyjne, podczas których uczestnicy analizują modele biznesowe i strategie marketingowo-sprzedażowe swoich firm, wyodrębniają obszary do optymalizacji, a tym samym definiują zakres wsparcia i tematykę szkoleń w ramach programu akceleracyjnego. To pomaga w jak największym stopniu dostosować ofertę programu do potrzeb firm. Wszystkie warsztaty prowadzone są w małych grupach, aby zapewnić ich efektywność. Każda z firm skorzysta także z usług mentorskich – indywidualnej pracy z mentorem (10 godzin) w wybranym przez siebie obszarze wymagającym wsparcia. Ponadto firmy mogą uczestniczyć w wybranych najważniejszych wydarzeniach startupowych i branżowych w kraju. Każde przedsiębiorstwo objęte będzie również wsparciem managera akceleracji, który pomoże określić kierunki dalszego rozwoju firmy. Udział w programie jest bezpłatny.

 

Dotychczas zorganizowano 5 edycji programu, w którym udział wzięło 35 firm z Małopolski.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.startup.malopolska.pl.

 

Na stronie znajduje się również elektroniczny formularz rekrutacyjny, poprzez który można zgłosić się do programu. Rekrutacja trwa do 1 listopada.

Informacje o trwającej rekrutacji do programu znajdują się na stronie Województwa https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/rozwin-swoj-biznes-w-programie-startup-malopolska oraz na Facebooku Innowacyjnej Małopolski.

ZAŁĄCZNIKI