A A A
  • Slider 1
  • Slider 2
  • Slider 3
  • Slider 4
  • Slider 5
  • 1.09.2020 - 30.11.2020 TRWA POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020

"Zmierz się z Bidą Galicyjską - terenowo-salonowa gra RPG".Piątek, 13 listopada 2020

Działając w imieniu Marszałka Województwa Małopolski oraz PBW Nowy Sącz Fundacja Pro-Vincja zaprasza do oglądania prac konkursowych oraz ilustracji do publikacji "Zmierz się z Bidą Galicyjską - terenowo-salonowa gra RPG". 

Wystawa prac znajduje się w PCIT Limanowa, Rynek Główny od 5 do 30 listopada br. 

Prezentowane prace to m.in. obrazki dzieci szkolnych, które wzięły udział w konkursie pn. ” Zmierz się z Bidą Galicyjską” przedstawiające dawne życie na wsi galicyjskiej. 

Barwne i ciekawe ilustracje książkowe obrazują opowiadania zawarte w publikacji. Są one rzeczywistymi zdarzeniami w przeszłości i życiu naszych przodków.  „Zmierz się z Bidą Galicyjską – terenowo-salonowa gra RPG” to nietypowa promocja limanowszczyzny, Beskidu Wyspowego i subregionu sądeckiego, będąca równocześnie inspiracją do spacerów, poznania przeszłości i poznania ciekawych wydarzeń.

Aby otrzymać tę publikację oraz zagrać w tę nietypową grę wystarczy skontaktować się pod nr tel. 666997644, lub napisać na fundacjaprovincja@gmail.com, lub też wejść na profil Fundacji Pro-Vincja i napisać wiadomość przez czat.  Dodatkowe informacje na plakatach i ulotkach.

Dodatkowe informacje: https://powiat.limanowski.pl/blog/wystawa-pt-zmierz-sie-z-bida-galicyjska-w-powiatowym-centrum-informacji-turystycznej-w-limanowej/

 

"Projekt finansowany ze środków Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego"

 

GALERIA