Przejdź do treści

Wyniki Turnieju Wójta Gminy Kamionka Wielka w Piłce Nożnej „MÓJ ORLIK – MOJE BOISKO”

Wyniki Turnieju Wójta Gminy Kamionka Wielka w Piłce Nożnej  „MÓJ ORLIK – MOJE BOISKO”

Treść

 

Dnia 17 sierpnia 2019 roku na boiskach ORLIKA przy Zespole Szkół Podstawowo – Gimnazjalnych w Królowej Górnej odbył się Turniej Wójta Gminy Kamionka Wielka w Piłce Nożnej „Mój Orlik – Moje Boisko”. Turniej zorganizowany został przez Wójta Gminy Kamionka Wielka, Radę Gminną Zrzeszenie LZS oraz Animatora Orlika w ramach Gminnego Kalendarza Imprez Sportowych Gminy Kamionka Wielka na 2019 r.

Uroczystego otwarcia imprezy w imieniu Pana Wójta dokonała Sekretarz Gminy Kamionka Wielka Pani Małgorzata Antkiewicz – Wójs.

          W turnieju udział wzięły 4 drużyny: 2 drużyny z Królowej Górnej oraz po 1 drużynie z Mszalnicy i Kamionki Wielkiej. Zawody rozegrano w kategorii wiekowej: 2001 i młodsi.

Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”.

Po wyrównanej rywalizacji klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

         I miejsce – Skalnik Kamionka

         II miejsce – Tomex Mszalnica

         III miejsce – Królovia I

         IV miejsce – Królovia II

Laureaci uhonorowani zostali medalami. Dekoracji dokonała Pani Sekretarz Gminy Kamionka Wielka.

Turniej przebiegał w miłej atmosferze, sportowej rywalizacji na wysokim poziomie technicznym, do której niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników, co bardzo cieszyło organizatorów.

Zwycięzcom gratulujemy wywalczonych miejsc, wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo w turnieju i życzymy powodzenia, a także sukcesów w kolejnych turniejach.

 

 

 

 

 

R.O.S