Przejdź do treści

Szkolenie pn. ,,Zarządzanie zasobami lokalnymi w oparciu o fundusz sołecki".

Szkolenie pn. ,,Zarządzanie zasobami lokalnymi w oparciu o fundusz sołecki

Treść

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza soltysów, rady sołeckie, radnych i pracowników UG, członków KGW i OSP oraz aktywnych mieszkańców gmin na szkolenie e-learningowe pn. ,,Zarządzanie zasobami lokalnymi w oparciu o fundusz sołecki".

Szkolenie odbędzie się w terminie od 2 sierpnia do 20 września 2021 roku na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedze potrzebną do wykorzystania w procesach rozwoju lokalnego w oparciu o fundusz sołecki.

Szkolenie składa się z pięciu modułów edukacyjnych:

  1. Teoretyczne podstawy rozwoju zasobów lokalnych.
  2. Zarządzanie zasobami gminy.
  3. Partycypacja społeczna w procesie zarządzania i rozwoju obszarów wiejskich.
  4. Zasady formalno-prawne funkcjonowania funduszu soleckiego.
  5. Fundusz solecki ,,Krok po kroku"

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Rekrutacja na szkolenie trwa od 19 lipca do 6 września 2021 roku.

Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę eCDR pod adresem: https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/. Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności zarejestrować się, następnie zalogować i zapisać się na szkolenie. Instrukcja zapisów na szkolenie znajduje się pod adresem: https://kalendarz.cdr.gov.pl/index.php/s/SH9ZtRLbLBraECG.

Osoby zakwalifikowane na szkolenie otrzymają potwierdzenie przyjęcia wraz z  indywidualnym loginem i hasłem dostępu oraz instrukcję logowania. O uczestnictwie w szkoleniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia.

Uczestnicy szkolenia zobowiązani są do posiadania indywidualnego konta poczty elektronicznej umożliwiającego rejestrację do systemu eCDR oraz platformy e-learningowej. Jedyną aplikacją konieczną do korzystania z treści szkolenia jest przeglądarka internetowa. Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają na wskazany w zgłoszeniu adres email link z dostępem do szkolenia.

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Warunkiem otrzymania zaświadczenia jest pozytywny wynik testu zaliczeniowego.

Pliki do pobrania

Harmonogram-zajec.doc 68 KB