Przejdź do treści

Wójt Gminy Pan Andrzej Stanek z gratulacjami dla Pani Zofii Pawłowskiej

Wójt Gminy Pan Andrzej Stanek z gratulacjami dla Pani Zofii Pawłowskiej

Treść

Jeszcze jedna wyjątkowa osoba wpisała się do bogatej listy ambasadorów naszej gminy.  To Pani Zofia Pawłowska - osoba o niespożytych siłach. Emerytowana nauczycielka, inicjatorka i animatorka działań dla lokalnej społeczności. Życiowym mottem Zofii Pawłowskiej jest sentencja: „Człowiek jest tyle wart, ile z siebie da”.

Nie zwolniła tempa swojej animatorskiej aktywności także na emeryturze.

Docenieniem i uhonorowaniem społecznikowskich pasji Pani Zofii Pawłowskiej był Jej udział w plebiscycie o tytuł Sądeczanina Roku 2022. Przedstawicielka naszej gminy znalazła się w elitarnym gronie osób nietuzinkowych, które swoją postawą, aktywnością i osiągnięciami zasłużyli na to honorowe i cenne wyróżnienie.

Na gali Sądeczanina Roku 2022 w krynickiej Pijalni Głównej z gratulacjami dla Pani Zofii Pawłowskiej pospieszył również wójt gminy Kamionka Wielka Pan Andrzej Stanek. Nominacja Pani Zofii Pawłowskiej w plebiscycie o tytuł Sądeczanina roku, to również wyjątkowa promocja gminy. Pan Andrzej Stanek wręczając akt nominacji życzył Pani Zofii Pawłowskiej siły i wytrwałości w dawaniu przykładu, jak można wspierać i służyć lokalnej społeczności - swojej małej ojczyźnie.

Serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów.

 

Fot.jm (jagienka.michalik@sadeczanin.info)

Zdjęcia