Przejdź do treści

Komunikat dotyczący kursów linii MPK nr 26

Komunikat dotyczący kursów linii MPK nr 26

Treść

W nawiązaniu do poprzedniego komunikatu, uprzejmie informujemy, że w związku z rozpoczętym remontem drogi powiatowej nr 1577K Kamionka Wielka - Kamionka Wielka w km od 0+180 do km 2+750 w miejscowości Kamionka Wielka (gm. Kamionka Wielka) jak podaje Powiatowy Zarząd Dróg w Nowym Sączu na odcinku prowadzonych robót pojawiać się będą lokalne przewężenia jezdni oraz ruch wahadłowy.

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi w dniu dzisiejszym w obecności Wójta Gminy Kamionka Wielka oraz przedstawicieli Powiatowego Zarządy Dróg w Nowym Sączu i MPK sp. z o.o. od dnia 17 kwietnia 2023 (poniedziałek) przywrócone zostanie kursowanie autobusów linii nr 26 do przystanku końcowego Kamionka Wielka – pętla.

Jednak ze względu na występujące utrudnienia w ruchu związane z prowadzonymi robotami i lokalnymi przewężeniami mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii nr 26, co należy wziąć pod uwagę planując podróż.

Kurs linii nr 37 w dni robocze 12:25 (przez Kamionkę) zostanie skrócony do przystanku Kamionka Wielka – Skrzyżowanie, następnie będzie kontynuował jazdę w kierunku Boguszy.

W dniach 15 i 16 kwietnia (sobota i niedziela) linie nr 26 i 37 kursują bez ograniczeń.

Za utrudnienia przepraszamy.