Przejdź do treści

Wręczenie nagród kończące indywidualną rywalizację w ramach konkursu rowerowego „Kręcimy dla Gminy Kamionka Wielka”

Wręczenie nagród kończące indywidualną rywalizację w ramach konkursu rowerowego „Kręcimy dla Gminy Kamionka Wielka”

Treść

W mijającym tygodniu, dnia 11 września br., pan wójt Andrzej Stanek gościł w urzędzie gminy panią Magdalenę Baliczek, laureatkę konkursu „Kręcimy dla Gminy Kamionka Wielka pod patronatem Wójta Gminy Kamionka Wielka”. Uczestniczka wykręciła dla naszej gminy aż 1164,41 km, zdobywając tym samym III miejsce w rywalizacji indywidualnej kobiet, i jednocześnie przyczyniając się do wielkiego zwycięstwa całej gminy, która zajęła 5-te miejsce w Polsce w walce o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”.

W trakcie spotkania pan wójt gościł w swoim gabinecie nie tylko panią Magdalenę Baliczek, ale również jej syna, Jana Baliczka, który przejechał dla naszej gminy aż 1536,40 km. Zawodnikom zostały wręczone okolicznościowe medale oraz nagrody. Był również czas na miłą pogawędkę z panem wójtem, podczas której zawodnicy mieli okazję podzielić się wrażeniami związanymi z rywalizacją oraz opowiedzieć o swoich przygodach przeżytych w trakcie kręcenia dla gminy rowerowych kilometrów.

Wręczenie nagród dla państwa Baliczków jest już ostatnim akordem indywidualnej rywalizacji organizowanej w ramach akcji „Aktywne Miasta”. Gospodarz gminy nie ukrywa swojej radości z osiągniętego przez gminę wyniku i jeszcze raz serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom konkursu za ich godne podziwu zaangażowanie w akcję. Jednocześnie pan Andrzej Stanek już teraz zaprasza wszystkich mieszkańców oraz sympatyków gminy do wzięcia udziału w kolejnej edycji rywalizacji, która planowana jest na przyszły rok.

*Organizatorem ogólnopolskiej rywalizacji o tytuł „Rowerowej Stolicy Polski”, która odbyła się w ramach akcji pn. „Aktywne Miasta”, jest Miasto Bydgoszcz.

Zdjęcia