Przejdź do treści

„Sportowe Dni Otwarte” w Hali sportowej w Kamionce Wielkiej!

„Sportowe Dni Otwarte” w Hali sportowej w Kamionce Wielkiej!

Treść

Dobra wiadomość dla wszystkich gminnych sportowców! W Hali sportowej w Kamionce Wielkiej zaraz po świętach, w dniach od 4 do 14 kwietnia 2024 roku, odbędą się „Sportowe Dni Otwarte”. W ich trakcie placówki oświatowe, zorganizowane grupy sportowe (min. 10 osób) oraz kluby sportowe działające na terenie gminy będą mogły bezpłatnie zarezerwować dla siebie halę w celu realizacji zajęć i rywalizacji sportowych. Zapisy wystartują już dnia 2 kwietnia 2024 roku i potrwają do 11 kwietnia 2024 roku.

W ramach „Sportowych Dni Otwartych” placówki oświatowe, kluby sportowe oraz grupy sportowe z terenu gminy będą mogły korzystać bezpłatnie ze sprzętu stanowiącego wyposażenie hali sportowej. Sprzęt ten pozwala na organizację zajęć/rywalizacji z następujących dyscyplin: piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, tenis ziemny, tenis stołowy, unihokej oraz rzut piłką lekarską. Szczegółowe informacje nt. organizacji wydarzenia zamieszczone są poniżej.

Wójt Andrzej Stanek serdecznie zaprasza wszystkie placówki oświatowe, zorganizowane grupy sportowe oraz kluby sportowe z terenu gminy do dokonywania zgłoszeń i wzięcia udziału w „Sportowych Dniach Otwartych”. Wstęp dla widowni i dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców, którzy chcą przyglądać się sportowym rywalizacjom, będzie wolny. Gospodarz życzy sportowcom udanej zabawy i wspaniałych wyników w sportowych zmaganiach.

Informacje nt. organizacji „Sportowych Dni Otwartych”

 1. Rezerwacji Hali sportowej w Kamionce Wielkiej mogą dokonywać TYLKO następujące podmioty z terenu gminy Kamionka Wielka:
  • szkoły i przedszkola z terenu gminy,
  • kluby sportowe z terenu gminy,
  • zorganizowane grupy sportowe z terenu gminy (min. 10 osób).
 2. Halę sportową można rezerwować TYLKO w celu realizacji bezpłatnych zajęć/rywalizacji sportowych dla członków podmiotów wymienionych w pkt 1.
 3. Hala sportowa będzie udostępniana jednocześnie TYLKO jednemu spośród podmiotów wymienionych w pkt 1 w wybranym przez ten podmiot dniu (w dniach od 4 do 14 kwietnia 2024 r. od poniedziałku do piątku) i w wybranym przedziale czasowym, który określony jest w następujący sposób:
  • od 8:00 do 14:00 – dla szkół i przedszkoli;
  • od 15:00 do 21:00 – dla klubów sportowych i zorganizowanych grup sportowych.
 4. Zgłoszenia przyjmowane będą telefonicznie pod nr telefonu (18) 445 60 17 (wew. 42) w dniach od 2 do 11 kwietnia 2024 r. w godz. od 7:30 do 15:30.
 5. Wstęp wolny dla widowni i mieszkańców chcących przyglądać się zajęciom i zmaganiom organizowanym w ramach „Sportowych Dni Otwartych”.

Zdjęcia