Przejdź do treści

ŻYCZENIA DLA ÓSMOKLASISTÓW

ŻYCZENIA DLA ÓSMOKLASISTÓW

Treść

Drodzy Uczniowie,

w nadchodzących dniach czekają Was jedne z najważniejszych egzaminów, które dzięki Waszej ciężkiej pracy, ogromnej ambicji oraz szczerej pasji do nauki niewątpliwie uda się Wam zdać śpiewająco, z czego dumni będą Wasi rodzice, nauczyciele, jak i cała społeczność gminy.

Niech przez najbliższy czas towarzyszy Wam pogoda ducha, która pomoże Wam ze spokojem i optymizmem przystąpić do egzaminów, które, w co wierzę, nie będą dla Was tylko obowiązkiem, ale również okazją do pochwalenia się innym Waszą wielką wiedzą i nabytymi umiejętnościami.

Spoglądając na Wasze osiągnięcia, jestem pewien, że zdobędziecie wspaniałe wyniki pozwalające spełnić wszystkie edukacyjne plany oraz zyskać otwarte drzwi do obrania wymarzonej przez Was ścieżki kształcenia, która będzie dla Was źródłem satysfakcji, odpowiadając Waszym talentom.

Mam nadzieję, że podczas egzaminów będzie towarzyszyć Wam skupienie, opanowanie i wiara we własne możliwości, dzięki czemu Wasze odpowiedzi będą w pełni trafne, przez co pozytywnie zaskoczycie swoich egzaminatorów, zdobywając wielokrotnie maksymalną liczbę punktów.

Trzymając mocno kciuki, życzę Wam pozytywnego nastawienia, z którym z pewnością osiągniecie ogromny sukces, a Waszym rodzicom, opiekunom i nauczycielom wiele wiary, spokoju i zaufania w to, że mądrze wykorzystacie przekazaną Wam wiedzę, dając z siebie naprawdę wszystko.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami

 

Andrzej Stanek

Wójt Gminy Kamionka Wielka