AKTUALNOŚCI
Treść
Turniej o „Złotą Wieżę” zakończony
21 lutego br. odbył się Gminny Turniej Szachowy o „Złotą Wieżę”, który corocznie organizuje Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury w Kamionce Wielkiej oraz Rada Gminna LZS. Oto wyniki tegorocznego konkursu: Kategoria JUNIORZY: I miejsce zdobył Jakub Rams z Kamionki Wielki
